LC Stream 2014 – Kwiecień

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W dniach od 25 do 27 kwietnia w Warszawie odbyło się szczególne wydarzenie. „Connect to Escape” – bo o nim mowa – to multimedialny projekt ewangelizacyjny realizowany w ramach misji LIFEconnect. Całość programu transmitowana była w internecie za pośrednictwem strony lifeconnect.pl oraz kanału Hope Channel Polska.

„Connect to Escape” (w wolnym tłumaczeniu: nawiązywanie relacji, które umożliwią ludziom wyjście ze świata i zbliżenie się do Boga), to projekt misyjny realizowany w formule programu telewizyjnego. Samą formą program przypomina otwarty panel dyskusyjny w którym kilku zaproszonych gości rozmawiać będzie o zagadnieniach związanych z problemami współczesnego świata. Widzowie oglądający program za pośrednictwem internetu, będę mieli możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w dyskusji „na żywo”. Podczas kwietniowej transmisji poruszone zostały następujące tematy:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Wierzyć w Boga – strata czasu?” el_width=”100″][vc_column_text]

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego w tym roku programu z cyklu „Connect to escape”. Postanowiliśmy poruszyć temat wiary w Boga; czy w dobie obecnego rozwoju nauki wiara w Boga ma jeszcze jakiś sens? Czy nie jest to zwykła strata czasu? Dołącz do programu i przekonaj się do jakich doszliśmy wniosków.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=I7_7PCJfiFc”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Czym jest prawdziwy sukces?” el_width=”100″][vc_column_text]

Zapraszamy do obejrzenia drugiego programu z cyklu „Connect to escape”. Tym razem rozmawialiśmy o sukcesie; czym jest prawdziwy sukces? Co to znaczy osiągnąć „sukces”. Dołącz do programu i dowiedz się jak być człowiekiem sukcesu.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=w_1uDHISoD0″][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Moda na zdrowie” el_width=”100″][vc_column_text]

Zapraszamy do obejrzenia trzeciego programu z cyklu „Connect to escape”. Tematem dyskusji był wyjątkowo popularny, ale i kontrowersyjny temat – zdrowie. Czy warto inwestować swój czas w zdrowy tryb życia? Czy zdrowie jest dla wszystkich, a może tylko dla najbogatszych?  Czy poza zdrowie fizycznym liczy się coś jeszcze? Dołącz do programu i przekonaj się do jakich doszliśmy wniosków.

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=RbJzbNXuSEE”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_column_text]

Spotkania w Warszawie były transmitowane za pośrednictwem polskiej strony internetowej lifeconnect.pl oraz kanału Hope Channel Polska.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]