LC Stream 2014 – Kwiecień

W dniach od 25 do 27 kwietnia w Warszawie odbyło się szczególne wydarzenie. „Connect to Escape” – bo o nim mowa – to multimedialny projekt ewangelizacyjny realizowany w ramach misji LIFEconnect. Całość programu transmitowana była w internecie za pośrednictwem strony lifeconnect.pl oraz kanału Hope Channel Polska.

„Connect to Escape” (w wolnym tłumaczeniu: nawiązywanie relacji, które umożliwią ludziom wyjście ze świata i zbliżenie się do Boga), to projekt misyjny realizowany w formule programu telewizyjnego. Samą formą program przypomina otwarty panel dyskusyjny w którym kilku zaproszonych gości rozmawiać będzie o zagadnieniach związanych z problemami współczesnego świata. Widzowie oglądający program za pośrednictwem internetu, będę mieli możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w dyskusji „na żywo”. Podczas kwietniowej transmisji poruszone zostały następujące tematy:

Wierzyć w Boga - strata czasu?

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego w tym roku programu z cyklu “Connect to escape”. Postanowiliśmy poruszyć temat wiary w Boga; czy w dobie obecnego rozwoju nauki wiara w Boga ma jeszcze jakiś sens? Czy nie jest to zwykła strata czasu? Dołącz do programu i przekonaj się do jakich doszliśmy wniosków.

Czym jest prawdziwy sukces?

Zapraszamy do obejrzenia drugiego programu z cyklu “Connect to escape”. Tym razem rozmawialiśmy o sukcesie; czym jest prawdziwy sukces? Co to znaczy osiągnąć “sukces”. Dołącz do programu i dowiedz się jak być człowiekiem sukcesu.

Moda na zdrowie

Zapraszamy do obejrzenia trzeciego programu z cyklu “Connect to escape”. Tematem dyskusji był wyjątkowo popularny, ale i kontrowersyjny temat – zdrowie. Czy warto inwestować swój czas w zdrowy tryb życia? Czy zdrowie jest dla wszystkich, a może tylko dla najbogatszych?  Czy poza zdrowie fizycznym liczy się coś jeszcze? Dołącz do programu i przekonaj się do jakich doszliśmy wniosków.

Spotkania w Warszawie były transmitowane za pośrednictwem polskiej strony internetowej lifeconnect.pl oraz kanału Hope Channel Polska.