LC Stream 2014 – Listopad

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W listopadzie 2014 roku odbyła się kolejna seria programu „Connect to escape” którą można było śledzić na żywo w internecie. Dotychczasowe programy nadawane w internecie przyniosły nam liczbę około 20 tysięcy użytkowników. To wspaniałe, że dzięki internetowi możemy docierać do tak szerokiego grona odbiorców!

Dla przypomnienia warto dodać, że program„Connect to escape” to część misji realizowanej przez internet w ramach projektu LIFEconnect.  Od początku marca co weekend, z jednego z krajów Europy nadawany jest w internecie podobny program. Założeniem projektu jest trafić z ewangelią do postmodernistycznego środowiska właśnie przez kanał internetowy. Listopadowe spotkanie było już szóstą edycją programu w Polsce. Za nami już 15 odcinków!

W trakcie listopadowych programów poruszono następujące tematy:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Zaufanie – masz z tym problem?” el_width=”100″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=E-UOvHuVv0k”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Uzależnienia – czy jesteś wolny?” el_width=”100″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=ab76GqeVcrY”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Nadzieja – gdzie ją znaleźć?” el_width=”100″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=lv5Tni2KENM”][/vc_column][/vc_row]