LC Stream 2014 – Maj

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W dniach od 23 do 25 maja w Podkowie Leśnej odbyło się szczególne wydarzenie.  „Connect to Escape” – bo o nim mowa – to multimedialny projekt ewangelizacyjny realizowany w ramach misji LIFEconnect. Całość programu transmitowana była w internecie za pośrednictwem strony lifeconnect.pl, strony zborowej nadzieja.tv oraz kanału Hope Channel Polska.

„Connect to Escape” (w wolnym tłumaczeniu: nawiązywanie relacji, które umożliwią ludziom wyjście ze świata i zbliżenie się do Boga), to projekt misyjny realizowany w formule programu telewizyjnego. Samą formą program przypomina otwarty panel dyskusyjny w którym kilku zaproszonych gości rozmawiać będzie o zagadnieniach związanych z problemami współczesnego świata. Widzowie oglądający program za pośrednictwem internetu, będę mieli możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w dyskusji „na żywo”.

Spotkania w Podkowie Leśnej były transmitowane za pośrednictwem polskiej strony internetowej lifeconnect.pl, strony zborowej nadzieja.tv oraz kanału Hope Channel Polska.

W majowej transmisji zostały poruszone następujące tematy:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Zdrada – można wybaczyć?” el_width=”100″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=c11B1Ii-ZXw”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Proroctwa czy przepowiednie – którym wierzyć?” el_width=”100″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=lQUUaW-8elE”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Radość z życia” el_width=”100″][vc_video link=”http://vimeo.com/98240380″][/vc_column][/vc_row]