LC Stream 2014 – Październik

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W październikowych odcinkach programu „Connect to escape” postanowiliśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów naszego codziennego życia. Jesień to czas pełen melancholii i jednym z zagrożeń dla naszego zdrowia może być depresja. Każdy dzień jest pełen wielu stresujących sytuacji: praca, studia czy nawet rodzina. A skoro o niej mowa – w sobotnim programie podkreśliliśmy znaczenie tego pojęcia. Czym jest rodzina? Jaki jest jej biblijny model? Czy warto ją zakładać?

Wielu młodych ludzi decyduje się żyć na tzw. „kocią łapę”. Jednym z powodów dla których nie chcą się wiązać od razu na stałe, jest niestabilna sytuacja finansowa. No właśnie. Jak poradzić sobie z finansami? Czy istnieją gotowe rozwiązania których wdrożenie pomoże nam właściwie wydawać pieniądze? Na ten temat dyskutowaliśmy w niedzielnym odcinku.

Warto przypomnieć, że wśród 38 milionów mieszkańców naszego kraju aż 25 mln regularnie korzysta z internetu. Z kolei aż 12 mln internautów regularnie korzysta z serwisów społecznościowych (najpopularniejszym z nich jest Facebook z 11 mln polskimi użytkownikami). To największy odsetek wśród mieszkańców naszego regionu. Na uwagę zasługuje również fakt, że Polacy należą do grupy tych użytkowników, którzy w internecie spędzają najwięcej czasu w całej Europie; średnio 4,8 godziny dziennie. To więcej niż Niemcy (3,7h), Francuzi (4,1 h) czy nawet Brytyjczycy (4,1 h).

Właśnie dlatego warto być stale obecnym z Dobrym Słowem w interencie. Wielu ludzi poszukuje rozwiązań swoich problemów i pocieszenia w wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy do obejrzenia październikowych odcinków. Z pewnością każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Depresja – można z nią wygrać?” el_width=”100″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=oO4A_8ro5gw”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Rodzina – przeżytek?” el_width=”100″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=KousHoR8FkI”][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”left-to-right”][vc_column][vc_text_separator title=”Finanse – jak sobie z nimi radzić?” el_width=”100″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=KCH44fUm5Ow”][/vc_column][/vc_row]