LC Stream 2015 – Kwiecień

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

LC2015Za kilka tygodni znów będziemy mieli możliwość udziału w wyjątkowym wydarzeniu – kolejnych odcinkach programu „Connect to escape”. Program będziecie mogli śledzić na żywo w internecie na stronach www.lctv.today, www.hopechannel.pl oraz www.nadzieja.tv. Programy które wyprodukowaliśmy do tej pory, mogło obejrzeć – z Bożą pomocą – ponad 30 tysięcy użytkowników! Ta liczba oczywiście rośnie z każdym kolejnym dniem.

Przypomnę, że program „Connect to Escape” to część misji realizowanej przez internet w ramach projektu LIFEconnect. Od początku ubiegłego roku, co weekend, z jednego z krajów Europy nadawany jest w internecie podobny program. Założeniem projektu jest trafić z ewangelią do postmodernistycznego środowiska właśnie przez kanał internetowy. Najbliższe marcowe spotkanie jest już piątą edycją programu w Polsce. Za nami już 12 odcinków w języku polskim.

W trakcie najbliższych programów poruszymy następujące tematy:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”24.04 – Piątek / 20:00 / Złość – jak sobie z nią radzić?” el_width=”100″][vc_video link=”https://youtu.be/v1nn6z2ybh4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=” 25.04 – Sobota / 20:00 / Rozczarowanie życiem?” el_width=”100″][vc_video link=”https://youtu.be/-AZQYXvF3ok”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”26.04 – Niedziela / 20:00 / Jesteś pewny, że Bóg nie istnieje?” el_width=”100″][vc_video link=”https://youtu.be/sn6A75vAZmI”][/vc_column][/vc_row]