LC Stream 2015 – Marzec

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

LC2015Za kilka tygodni znów będziemy mieli możliwość udziału w wyjątkowym wydarzeniu – kolejnych odcinkach programu „Connect to escape”. Program będziecie mogli śledzić na żywo w internecie na stronach www.lctv.today, www.hopechannel.pl oraz www.nadzieja.tv. Programy które wyprodukowaliśmy do tej pory, mogło obejrzeć – z Bożą pomocą – ponad 30 tysięcy użytkowników! Ta liczba oczywiście rośnie z każdym kolejnym dniem.

Przypomnę, że program „Connect to Escape” to część misji realizowanej przez internet w ramach projektu LIFEconnect. Od początku ubiegłego roku, co weekend, z jednego z krajów Europy nadawany jest w internecie podobny program. Założeniem projektu jest trafić z ewangelią do postmodernistycznego środowiska właśnie przez kanał internetowy. Najbliższe marcowe spotkanie jest już piątą edycją programu w Polsce. Za nami już 12 odcinków w języku polskim.

W trakcie najbliższych programów poruszymy następujące tematy:

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”20.03 – Piątek / 20:00 / Rodzina i przemoc – jak reagować?” el_width=”100″][vc_video link=”https://youtu.be/h6ey72njQog”][vc_text_separator title=”21.03 – Sobota / 20:00 / Śmierć – co dalej?” el_width=”100″][vc_video link=”https://youtu.be/iQAs4cp3-YI”][vc_text_separator title=”22.03 – Niedziela / 20:00 / Religie świata – kto ma rację?” el_width=”100″][vc_video link=”https://youtu.be/led2MQAcXOY”][/vc_column][/vc_row]