Lekcje „Hope Channel”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drodzy Uczestnicy Szkoły Sobotniej!

Ogromnie cieszę się, że korzystacie z możliwości poznawania Pisma Świętego  poprzez uczestniczenie w Szkole Sobotniej. Wierzę, że studium Biblii, podręcznika „Lekcje biblijne” oraz udział w dyskusji w klasach Szkoły Sobotniej przybliżają Was do Boga, wzmacniają wiarę i wspólnotę z innymi wierzącymi.

Dzisiaj chciałbym zaproponować Wam kolejną formę poznawania Biblii i lekcji Szkoły Sobotniej. Od pewnego czasu ORTV „Głos Nadziei”  przygotowuje polską wersję telewizyjnych lekcji Szkoły Sobotniej nagrywanych przez telewizję Hope Channel. Jest to bardzo interesująca forma studiowania Biblii, gdzie w dyskusji uczestniczy duża grupa osób pochodzących z różnych stron świata, dzielących się swoimi refleksjami i doświadczeniami związanymi z tematem lekcji.

Telewizyjne lekcje Szkoły Sobotniej Hope Channel ukazują się na stronie www.glosnadziei.pl kilka dni przed sobotą, podczas której w naszych zborach studiowana jest dana lekcja Szkoły Sobotniej.

Gorąco  zachęcam do oglądania telewizyjnych lekcji Szkoły Sobotniej i serdecznie dziękuję za dary, które zostały złożone na cel ich realizacji.

pastor Remigiusz Krok

Dyrektor Sekretariatu Szkoły Sobotniej

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]