Lekcje Szkoły Sobotniej wracają do Internetu

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Miło nam poinformować, że po kilku tygodniowej nieobecności Kwartalnik z Lekcjami Szkoły sobotniej wrócił do internetu. Aktualne lekcje są dostępne i będą publikowane na bieżąco na oficjalnej stronie Kościoła w Polsce, Adwent.pl Oprócz opracowanego tematu na dany tydzień, znajdują się tam także linki do Lekcji w formacie .pdf dla różnych grup wiekowych (w języku angielskim) przygotowane przez Sekretariat Studiów Biblijnych przy Generalnej Konferencji. Nowością jest możliwość pobrania aplikacji na telefony iPhone lub aparaty komórkowe z systemem Android, które umożliwią studiowanie sobotnich Lekcji przy użyciu telefonu komórkowego.

Brak dostępności spowodowany był potrzebą formalnego uregulowania zagadnień związanych z tłumaczeniami materiałów oraz ujednoliceniem kanału dystrybucji w internecie. W międzyczasie przebudowie ulegał sam serwis Adwent.pl co także miało wpływ na dodatkowe opóźnienie wynikające z problemów technicznych.

Dalej zachęcamy wszystkich do zaopatrywania się w papierowe egzemplarze Kwartalników, które dostępne są w sklepie internetowym Wydawnictwa Znaki Czasu.

Z braterskim pozdrowieniem
Sekretariat Komunikacji i Mediów

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]