LIFEconnect 2015

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drogie Siostry i Bracia w Jezusie Chrystusie!

Ewangelizacja w internecie to niezwykle ważna i istotna część służby, jaką możemy wykonywać na rzecz zaniesienia Prawdy o ratunku w Jezusie do całego świata. Wiele gałęzi pracy misyjnej naszego Kościoła opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych mediów, z których potężnym narzędziem jest właśnie internet.

Za kilka tygodni znów będziemy mieli możliwość udziału w wyjątkowym wydarzeniu – kolejnych odcinkach programu „Connect to escape”. Program będziecie mogli śledzić na żywo w internecie na stronach www.lctv.today , www.hopechannel.pl oraz www.nadzieja.tv . Programy które wyprodukowaliśmy do tej pory, mogło obejrzeć – z Bożą pomocą – ponad 30 tysięcy użytkowników! Ta liczba oczywiście rośnie z każdym kolejnym dniem.

Przypomnę, że program „Connect to Escape” to część misji realizowanej przez internet w ramach projektu LIFEconnect. Od początku ubiegłego roku, co weekend, z jednego z krajów Europy nadawany jest w internecie podobny program. Założeniem projektu jest trafić z ewangelią do postmodernistycznego środowiska właśnie przez kanał internetowy. Najbliższe marcowe spotkanie jest już piątą edycją programu w Polsce. Za nami już 12 odcinków w języku polskim.

W trakcie najbliższych programów poruszymy następujące tematy:

Marzec:
 20.03 – Piątek / 20:00 / Rodzina i przemoc – jak reagować?
 21.03 – Sobota / 20:00 / Śmierć – co dalej?
 22.03 – Niedziela / 20:00 / Religie świata – kto ma rację?

Kwiecień:
 24.04 – Piątek / 20:00 / Złość – jak sobie z nią radzić?
 25.04 – Sobota / 20:00 / Rozczarowanie życiem?
 26.04 – Niedziela / 20:00 / Jesteś pewny, że Bóg nie istnieje?

Jak zawsze – zachęcam Was do tego, abyście stali się aktywną częścią tej misji. Na czas transmisji możecie zaprosić swoich znajomych, którzy nie są chętni do przyjścia do kościoła na inne programy ewangelizacyjne, do domu i wspólnie obejrzeć program. Możecie także zorganizować spotkania w swoich zborach.

Niech Dobry i Łaskawy Bóg błogosławi naszą wspólną misję!

Z braterskim pozdrowieniem

Daniel Kluska

Koordynator projektu LIFEconnect w Polsce

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]LIFEconnect 2015

LIFEconnect 2015 – Plakat[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]