LIFEconnect – Connect To Escape

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Już w najbliższy weekend w Warszawie będzie miał miejsce pierwszy w tym roku program ewangelizacyjny „Connect to escape” transmitowany w internecie

Program „Connect to Escape” to część misji realizowanej przez internet w ramach projektu LIFEconnect. Od początku marca co weekend, z jednego z krajów Europy nadawany jest w internecie podobny program. Założeniem projektu jest trafić z ewangelią do postmodernistycznego środowiska właśnie przez internet. W tym roku w Polsce odbędą się jeszcze trzy podobne spotkania: w maju, październiku i listopadzie.

 25.04 – Piątek / 19:00 / Wierzyć w Boga – strata czasu?
 26.04 – Sobota / 19:00 / Czym jest prawdziwy sukces?
 27.04 – Niedziela / 19:00 / Moda na zdrowie

Zachęcam Was do tego abyście stali się częścią tej misji. W czasie transmisji możecie zaprosić swoich znajomych (którzy nie są chętni do przyjścia do kościoła na inne programy ewangelizacyjne) do domu i wspólnie obejrzeć program. Transmisję będzie można obejrzeć na stronie:

Wierzę, że model działań ewangelizacyjnych jaki proponuje projekt LIFEconnect będzie w idealny sposób uzupełniał inne działania naszego Kościoła. LIFEconnect pozwoli w łatwy sposób nawiązać relacje z współczesnymi użytkownikami internetu. Tym samym, budując zaufanie i przyjaźń, z czasem będą się mogli stać częścią Bożego Królestwa.

Życząc wielu Błogosławieństw Bożych

Daniel Kluska
Koordynator projektu LIFEconnect w Polsce

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]