Najlepsza inwestycja twojego życia.

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”1 LUTEGO 2018 (NR 627) `{`TED:VICTOR HULBERT/TŁUM.DANIEL KLUSKA`}`” el_width=”100″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Jeżeli weźmiesz udział w seminarium poświęconym inwestowaniu w nieruchomości, prawdopodobnie dowiesz się o tym, jak znaleźć dobrą inwestycję, jak ocenić ryzyko i ostatecznie zamknąć transakcję. Być może dowiesz się także o tym, jak przejść na wcześniejszą emeryturę, jeśli dokonasz właściwych wyborów. Jeżeli jednak zdecydujesz się wziąć udział w seminarium organizowanym przez Wojciecha Orzechowskiego, dostaniesz jeszcze ciekawy bonus.

Orzechowski jest członkiem łódzkiego zboru Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Jako odnoszący sukcesy biznesmen, na szkolenia „Jak inwestować i zarabiać na nieruchomościach” przyciąga tłumy uczestników z całego kraju.

Wojciech Orzechowski

Pomimo tego, że Orzechowski chce, aby jego klienci uczyli się umiejętności zarządzania finansami, to pragnie także, aby byli świadomi istnienia duchowego wymiaru w swoim życiu. Organizowane seminaria wykorzystuje jako okazję, do podzielenia się swoją wiarą. Napisał dwie książki o tematyce duchowej i dzieli się nimi ze swoimi klientami. Zaprasza ich także na duchowe seminaria transmitowane za pomocą internetu, które każdorazowo przyciągają do 500 widzów.

W niedzielę 14 stycznia, do głównej sali wykładowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, jego szkolenie przyciągnęło ponad 1000 uczestników. W trakcie dyskusji o pieniądzach i inwestycjach, Orzechowski zarezerwował 20 minut dla pastora Marka Micyka, Dyrektora Sekretariatu Młodzieży przy Zarządzie Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Polsce.

Pastor Marek Micyk

Micyk podzielił się swoimi trudnymi doświadczeniami z życia w świecie gangów i narkotyków, zanim odnalazł prawdziwy sens życia. Podkreślił, że świadomość ‘celu’ jest teraz kluczem do jego spełnionego życia. Potrzeba prawdziwego poczucia celu, była zatem głównym elementem przesłania, jakie skierował do uczestników warsztatów. Micyk zauważył, że wszystko wokół nas istnieje z jakiegoś powodu, a najlepszą inwestycją jaką możemy przeprowadzić, jest inwestycja w Królestwo Boże i życie wieczne. – To może być twoja wielka szansa. Nie przegap jej. Sprawdź ją! – zaapelował.

– Wspaniałą rzeczą jest to, że ludzie zareagowali bardzo pozytywnie. – wyznał Micyk. – Często jesteśmy zakłopotani, ponieważ boimy się, że ludzie uznają nas za fanatyków lub powiedzą, że jesteśmy zbyt dziecinni. W rzeczywistości ludzie słuchają o Bogu, jeżeli dzielimy się Nim z wiarą i pewnością. Oprócz ciepłego przyjęcia Micyk otrzymał także szereg prywatnych wiadomości. – Ludzie dzisiaj szukają prawdziwej i praktycznej duchowości. – powiedział.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]