Nowa odsłona oficjalnej strony internetowej Kościoła Adwentystów na świecie

17 GRUDNIA 2019 (NR 736) `{`DANIEL KLUSKA`}

Dzisiaj światło dzienne ujrzała nowa wersja oficjalnej strony Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, Adventist.org. Oprócz zmian wizualnych przebudowie uległy także mechanizmy do zarządzania treścią. Pojawiło się także kilka zupełnie nowych podstron.

Po wejściu na stronę główną od razu zauważymy slider, w którym użytkownik zostanie zachęcony do studiowania i poznawania Biblii. Za pomocą kilku kliknięć może także zapisać się na korespondencyjny kurs biblijny.

Nieco poniżej slidera znajdują się osobiste doświadczenia osób, które zdecydowały się rozpocząć swoją przygodę z poznawaniem Boga i oddały swoje życie Chrystusowi. Oprócz krótkiego tekstu który możemy przeczytać, na podstronie z doświadczeniami dostępne są również filmy video, co wydaje się dobrym rozwiązaniem dla użytkownika, który nie ma zbyt wiele czasu.


Na stronie Adventist.org można poznać niezwykłą historię Corniela.

Zmianie uległo także menu nawigacyjne strony. Teraz, bez większego kłopotu, możemy od razu znaleźć zbór Kościoła Adwentystów znajdujący się najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Przy wdrożeniu tego rozwiązania kluczem okazała się baza danych znajdująca się na stronie Adventistdirectory.org, prowadzonej przez Departament Archiwów, Statystyk i Badań przy Generalnej Konferencji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.


Za pomocą kilku kliknięć, możemy odnaleźć najbliższy zbór Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

Wspomniane zmiany serwisu nie są jedyne a w ciągu najbliższych tygodni kolejnym modyfikacjom będą ulegać kolejne podstrony, w tym strona informacyjna Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, Adventist News Network.

ANN