Nowa seria programów telewizyjnych o serialu „The Chosen” w Hope Channel

Światowa telewizja adwentystyczna Hope Channel International ogłosiła premierę swojej nowej serii programów dyskusyjch „Story Encounters: The Chosen”. Prowadzony przez adwentystycznych pastorów Ty’a Gibsona i Davida Asschericka program, porusza tematy biblijne i historie przedstawione w zdobywającym coraz większą popularność serialu „The Chosen”.

22 MARCA 2023 (NR 892) [WWW.HOPECHANNELINTERNATIONAL.ORG / OPR. DANIEL KLUSKA]

„The Chosen”(tłum. Wybrani). to serial telewizyjny, który przedstawia życie i służbę Jezusa Chrystusa w kontaktach z mieszkańcami Palestyny w I wieku. „Story Encounters: The Chosen” zaprasza widzów do dyskusji na temat piękna charakteru Jezusa, objawionego w każdym kolejnym odcinku serii.

Program „Story Encounters: The Chosen” dostępny jest wyłącznie w telewizji Hope Channel i  będzie miał swoją premierę w niedzielę, 26 marca 2023 r. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień. Seria przedstawia wciągające i prowokujące do myślenia podejście Ty’a Gibsona i Davida Asschericka poprzez studium Biblii.

– Serial „The Chosen” jest wyjątkowym przedstawieniem służby Chrystusa na Ziemi. W połączeniu z teologicznym komentarzem Ty’a i Davida oraz przekonującymi wnioskami, „Story Encounters: The Chosen” to potężna prezentacja pięknego charakteru Jezusa i Jego miłości nie tylko do spotykanych przez Niego mieszkańców Palestyny z I wieku, ale także do każdego z nas – zaznacza producentka programu, Hannah Luttrell.

Jako dodatek do serii, wraz z każdym odcinkiem będzie wydawany cotygodniowy przewodnik po studium Biblii. Ty Gibson zachęca widzów, aby spotykali się z przyjaciółmi i członkami rodziny, aby oglądać serial i prowadzić własne dyskusje na temat życia Chrystusa.

„Story Encounters: The Chosen” to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto jest fanem serii „The Chosen” i pragnie dowiedzieć się więcej o biblijnych zagadnieniach i służbie Jezusa. Program można oglądać na stronie Hope Channel lub na kanale Hope Channel w serwisie Youtube.

O Hope Channel International

Hope Channel International to adwentystyczna globalna sieć medialna, która oferuje programy dotyczące życia chrześcijańskiego z holistycznym naciskiem na wiarę, zdrowie, relacje i społeczność. Hope Channel rozpoczął nadawanie w Ameryce Północnej w 2003 roku. Teraz obecna jest w ponad 80 krajach świata.

AAI

Zdjęcia:

Pastorzy Ty Gibson i David Asscherick dzielą się spostrzeżeniami i komentarzami na temat serii „Wybrani”. [Zdjęcie: Hope Channel International]