Nowy projekt misyjny Kościoła, skierowany właśnie do Ciebie

Przywódcy kościelni chcą zrekrutować 5000 cyfrowych misjonarzy w ciągu 5 dni w ramach projektu znanego jako 5Kin5Days

29 MAJA 2020 (NR 761) `{`ANN/TŁUM.:DANIEL KLUSKA`}`

Generalna Konferencja Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przygotowuje się do uruchomienia największej w historii serii cyfrowej ewangelizacji. Każdy adwentysta zachęcany jest do zostania „cyfrowym misjonarzem”. W ciągu 5 dni liderzy Kościoła mają nadzieję zrekrutować 5000 cyfrowych misjonarzy.

„Otwierając Biblijne Proroctwa” – seria spotkań organizowanych przez AWR.

 

– Czasami trudno jest uczestniczyć w spotkaniach publicznych – mówi Williams Costa Jr, dyrektor Komunikacji Generalnej Konferencji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. – Ale jeśli chodzi o cyfrową ewangelizację, całkowite zaangażowanie członków może naprawdę stać się rzeczywistością. Każdy może zostać cyfrowym misjonarzem! – zaznacza Costa.

Cykl „Otwieranie proroctw biblijnych” organizowany jest przez Adventist World Radio (AWR), będzie dostępny już 31 maja o godz. 19.00 w każdej strefie czasowej. Serial rozpocznie się na awr.org/bible, gdzie Cami Oetman, wiceprezes AWR, będzie kierował przesłania biblijne przez 14 kolejnych wieczorów.

 

Cami Oetman, wiceprezes AWR zaprasza na wyjątkowe spotkania.

 

Najważniejszym elementem jest jednak liczba zaangażowanych członków Kościoła. Ma to znaczenie szczególnie w kontekście misji w internecie. Wolontariusze misyjni otrzymają serię „cyfrowych zadań”. Ich pierwszą „misją” jest rekrutacja kolejnych 5 misjonarzy do niedzieli, 31 maja.

Cyfrowi misjonarze będą codziennie otrzymywać e-maile z zadaniami, obejmującymi serwisy takie jak: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Pinterest, WhatsApp, Messenger, Quora, Wikipedię i wiele innych platform. Będą korzystać z własnych kont osobistych, aby inspirować rodzinę, przyjaciół, współpracowników i wszystkich w swoim kręgu wpływów do interakcji z treściami adwentystycznymi.

Aby się zarejestrować, wystarczy odwiedzić stronę connect.adventist.org/digital

AAI