Ogólnopolski Zjazd Kobiet

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ogólnopolski Zjazd Kobiet | 15-17 marca 2013

Drogie Siostry w Chrystusie!

Ellen White napisała: „Niech każda kobieta zrozumie świętość swego powołania i niech  w mocy i bojaźni Bożej podejmie swą życiową misję” (Chrześcijański dom, s. 145).

Pan Bóg, stwarzając Ewę, obdarzył ją niezwykłym pięknem i cechami, których nie posiadał Adam. Stwórca połączył kobietę i mężczyzną, aby wspierali się nawzajem i uzupełniali. Jaka jest rola kobiety w Bożym zrozumieniu? Jaką życiową misję Bóg przeznaczył każdej z nas? Świat pędzi naprzód lekceważąc Boże ideały, wpadając w skrajność przedmiotowego traktowania kobiet, lub w feminizm niedający miejsca mężczyznom.

Jednak my, jako córki Boże, otrzymałyśmy światło i mądrość i znamy nasze miejsce w domu, Kościele czy społeczeństwie. Otrzymałyśmy łaskę, by każdego dnia służyć Bogu w naszych rodzinach, w pracy i w najbliższym otoczeniu.

KIEDY: 15-17 marca 2013

GDZIE: Wrocław, zbór przy ul. Dąbrowskiego 14

KOSZT: 50 zł od osoby (w tym wyżywienie wegetariańskie)

NOCLEG: Należy zabrać ze sobą śpiwór oraz karimatę.
Możliwość skorzystania z hotelu (we własnym zakresie finansowym)

ZGŁOSZENIA I INFORMACJE: Do 13 marca (środa) Telefon: 604 062 778

Drogie siostry, pragniemy zaprosić Was na Ogólnopolski Zjazd Kobiet, który ma na celu zjednoczenie się w modlitwach, wymianę myśli i doświadczeń na temat priorytetów w życiu kobiety. „Szukajcie najpierw…”, to hasło naszego spotkania. W programie przywidujemy czas na integrację i wymianę doświadczeń, wspólną aktywność oraz bogaty pokarm duchowy. Nie zabraknie również warsztatów i wykładów, z których na pewno każda z nas wybierze coś dla siebie. Przykładowe tematy: kobieta jako żona i matka, wybór partnera,  królowa domu, emocje kobiet, jak dbać o relacje z innymi, praktyczne szkolenie z masażu, osobiste i rodzinne nabożeństwo. W trakcie programu będą prowadzone również oddzielne zajęcia dla dzieci.


UWAGA!!!

Bezpośrednio po zjeździe odbędzie się szkolenie dla kobiet, organizowane przez Misyjne Centrum Szkoleniowe, pod kierownictwem pastora K.Roszkowskiego. Szkolenie będzie poszerzeniem tematów poruszanych na zjeździe, jednak główne zagadnienie, to szeroko pojęta misja, którą mogą wykonywać kobiety w swoim codziennym życiu.

Kurs jest bezpłatny i będzie trwał tydzień, od 17 do 24 marca. Informacje i zapisy: 604 062 778

Na spotkanie zapraszają:

Alicja Bylina, Halina Jankowska, Krzysztof Roszkowski

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Ogólnopolski Zjazd Kobiet[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]