|

Ogólnopolskie Szkolenie Katechetów w Łodzi – Informator

Warszawa, dn. 12 czerwca 2024 roku
Do pastorów i starszych zborów Kościoła w Polsce

Dzień dobry!

zapraszam wszystkich katechetów na Ogólnopolską Konferencję Katechetów w ostatni weekend czerwca (28-30.06) do Łodzi. Jeszcze przed wyjazdami wakacyjnymi, ale już po zakończeniu roku szkolnego, możemy spotkać się, poznać, rozmawiać, wymieniać doświadczeniami, modlić, rozwijać nasze kompetencje katechetyczne oraz poszerzać wiedzę z zakresu pedagogiki. Poruszymy oczywiście temat najnowszych zmian Ministerstwa w nauczaniu religii, a także problemy z jakimi mierzymy się w środowisku kościelnym/zborowym. W końcu wspólnie zaplanujemy dalsze wydarzenia dla naszego katechetycznego środowiska.

Miejsce również jest dobre – Łódź (ul. Kopcińskiego 67), która znajduje się w centrum Polski (powiedzmy, że każdy ma tak samo blisko i daleko zarazem).

Na razie najsłabszym punktem tego wydarzenia jest jego reklama
i komunikacja z najbardziej zainteresowanymi – czyli z Wami, Kochani. Przyczyną tego stanu rzeczy jest naturalnie moja osoba, pewne ograniczenia organizacyjne i czasowe, a także fakt, że to pierwszy rok wdrażania się w działalność Sekretariatu Edukacji. Mam nadzieję jednak, że to nie powstrzyma Was przed zarejestrowaniem sięprzyjazdem na Konferencję 😊

Rejestracja odbywa się pod tym linkiem: https://forms.gle/nSnKTYmZbexJtpV27 i najlepiej, gdybyśmy mogli ją zamknąć najpóźniej do 23:59 w niedzielę 16.06.2024. Dla tych, którzy z różnych powodów nie dotrą na naszą Konferencję do Łodzi (a chcieliby), jest dobra wiadomość – następną okazją do wspólnego spotkania się i rozmowy będzie już najbliższy Camp w Zatoniu.

Szczegółowy program Konferencji zostanie zamieszczony w najbliższym czasie, a czas jest bliski.

Do zobaczenia!

pastor Konrad Pasikowski
Dyrektor Sekretariatu Edukacji
przy Zarządzie Kościoła