|

Ogólnopolskie Szkolenie Katechetów w Łodzi – Program

Drodzy Uczestnicy i Uczestniczki III Ogólnopolskiej Konferencji Katechetów,

z pewnym – swoiście, tu: artystycznie, rozumianym – wyprzedzeniem, przesyłam w załączniku Program naszej najbliższej Konferencji.

Nie mogę się doczekać, aż się zobaczymy, poznamy lepiej i wypracujemy jeszcze lepsze rzeczywistości katechetyczne dla naszych podopiecznych, poprzez integrację, wymianę doświadczeń, modlitwę, spacery i oczywiście dokształcanie merytoryczne.

W międzyczasie spróbuję ogarnąć jeszcze kilka pomniejszych kwestii organizacyjnych, jak np. wyżywienie 😉

Wszelkie uwagi, szczególnie od osób z nazwiska wymienionych w programie, mile widziane.

Spotykamy się w najbliższy piątek o godz. 17:00, przy ul. Kopcińskiego 67 (Zbór Łódź-Widzew).

Dla jadących samochodem podpowiem, iż wiadukt przed posesją należy pokonać drugim od prawej strony pasem
(gdyż pierwszy od prawej to bus-pas, który kończy się niemal wraz z końcem wiaduktu), zachowajcie proszę przepisowe 50 km/h, gdyż tuż przy budynku naszego Kościoła często odbywają się kontrole policyjne.

W razie pytań natury organizacyjnej lub merytorycznej proszę kontaktować się ze mną pod niżej podanym numerem (w stopce, albo tutaj: 669450105);
(gdybym akurat nie odbierał – uprzejmie proszę o krótki sms, z podaniem nazwy adresata i w jednym zdaniu opisania sprawy; postaram się oddzwonić najszybciej jak to będzie możliwe).

Tym samym informuję, iż proces zgłoszeń na Konferencję zasadniczo został zakończony – wszelkie zgłoszenia po terminie (a więc od tej chwili) wymagają potwierdzenia telefonicznego skierowanego do mnie.

Do zobaczenia!

Konrad Pasikowski
Dyrektor Sekretariatu Edukacji