Ogólnopolskie szkolenie „Odpal rzeczywistość” dla młodzieży zakończone.

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”27 MAJA 2019 (NR 703) `{`BEATA ŚLESZYŃSKA`}`” el_width=”100″][vc_column_text]

W Podkowie Leśnej 19 maja 2019, odbyło się ogólnopolskie szkolenie Expo Zdrowie dla Młodzieży organizowane przez Misję Młodzieży, Sekretariat Zdrowia, WSTH i CHSCH.

W szkoleniu mógł wziąć udział każdy, kto jest młodzieżą lub pracuje z młodymi ludźmi i chciał zapoznać się z tą nową formą działań misyjnych.

Expo dla młodzieży ma formę gry i nosi nazwę Odpal Rzeczywistość, gra o życie. W ramach szkolenia, które poprowadziła Marysia i Paulina zapoznaliśmy się zapoznać się z zasadami funkcjonowania wystawy, zyskaliśmy umiejętność prowadzenia poszczególnych stanowisk a także posłuchaliśmy doświadczeń w przeprowadzaniu gry w różnych środowiskach, głównie w szkolnych.

Dodatkowo mieliśmy możliwość poprowadzić wspólnie taką wystawę dla studentów Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej.

Wystawa i ta forma przekazu jest bardzo atrakcyjna i zachęca młodych uczestników do podjęcia bardzo ważnych decyzji.

Dla tych co nie skorzystali ze szkolenia a chcieliby uczestniczyć jako wolontariusze wystawy, zapraszam na obóz młodzieżowy do Lublina od 30 czerwca do 7 lipca, szczegóły pod telefonem 884 387 829.

A Ci, którzy mają ochotę zorganizować taką wystawę, prosimy o kontakt email : maryska13@gmail.com, beata.sleszynska@adwent.pl

Beata Śleszyńska

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]