Paneuropejski Kongres Młodzieży w Walencji!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Raz na cztery lata organizowany jest Europejski Kongres Młodzieży. W ubiegłych latach: Wrocław, Monachium i Nowy Sad. Tym razem młodzież z Kościoła Adwentystów spotka się w hiszpańskiej Walencji by wspólnie wielbić Boga i służyć innym ludziom. 


Hasło spotkania to “The Journey – Podróż”, bo całe nasze życie jest jak podróż w poszukiwaniu Jezusa i Jego Królestwa. Głównymi mówcami będą: Sam Leonor, Ty Gibson, Jeffrey Rosario, a ponadto wiele warsztatów prowadzonych przez interesujących mówców, wykładowców i pastorów.

Więcej informacji o Kongresie oraz jego program znajedziesz na oficjalnych stronach: aycongress.org i facebook.com/ayceurope

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=0CS2lNBiShM”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Organizatorem wydarzenia jest Departament Młodzieży przy Wydziałach Inter-Europejskim i Trans-Europejskim Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

Koordynatorem w Polsce jest Sekretariat Młodzieży Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Kontakt: mlodzi@adwent.pl[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]