Praca w ADRA POLSKA – Dyrektor ds. programowych

Fundacja ADRA Polska, będąca polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej działającej w przeszło 130 krajach świata, poszukuje osoby na stanowisko

Dyrektor ds. programowych

Lokalizacja pracy: Wrocław/praca zdalna

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

 • Współtworzenie strategii organizacji
 • wyszukiwanie międzynarodowych możliwości grantowych i ich analiza
 • nadzór nad opracowywaniem wniosków grantowych i realizacją projektów
 • rozwijanie działalności międzynarodowej organizacji oraz nawiązywanie współpracy z organizacjami z zagranicy

Nasze oczekiwania:

 • znajomość języka angielskiego i polskiego
 • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
 • silna motywacja do pracy w międzynarodowej działalności dobroczynnej
 • gotowość do wyjazdów służbowych i wystąpień publicznych

Oferujemy:

 • Ciekawą pracę umożliwiającą rozwijanie swoich pasji
 • Wynagrodzenie uzależnione od efektów
 • Możliwość indywidualnego ustalenia godzin pracy
 • Umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną w zależności od oczekiwań kandydata

Aplikacje (CV + zdjęcie) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@adra.pl Informujemy, że wszystkie nadesłane aplikacje zostaną poddane analizie, jednak odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Nabór trwa do 31 maja 2019 roku.

Obowiązek informacyjny zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”): Administratorem danych osobowych jest FUNDACJA ADRA POLSKA (dalej: Fundacja), KRS: 0000342704. Dane osobowe będą przetwarzane przez Fundację w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podanie wskazanych danych jest niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Fundacja przetwarza dane osobowe w powyższym celu przez okres 3 miesięcy, a w przypadku zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, modyfikacji, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzoru (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Fundację danych osobowych narusza przepisy RODO. Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia, w dowolnym momencie, sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych przez Fundację. Szczegóły dotyczące sprzeciwu oraz innych zasad przetwarzania danych, w tym informacje o kategoriach odbiorców danych, celach przetwarzania oraz dokładne dane kontaktowe Fundacji opisano na stronie www.adra.pl/RODO. W sprawach dotyczących danych osobowych prosimy o kontakt z ADO za pośrednictwem adresu e-mail: daneosobowe@adra.pl. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, adres, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie upoważnienia zawartego w przepisach prawa obowiązującego. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w zgłoszeniu.