Seria „Bóg? Czy On istnieje” startuje

Warszawa, 27 października 2021

Drogie Siostry i Drodzy Bracia w Jezusie Chrystusie,

już w najbliższą niedzielę 31 października odbędzie się premiera pierwszego z serii wykładów pastora Davida Asscherick’a pt. „BÓG? Czy On istnieje?”. Wykład nosi tytuł „Czym jest Prawda?” a w trakcie spotkania autor spróbuje odpowiedzieć m.in. na pytania: kto jest autorem Biblii i czy ta Księga może być wyznacznikiem Prawdy?

Przypominamy, że program składa się z 12 odcinków, których emisja zaplanowana jest na niedziele i środy na godzinę 18. Odcinki będzie można oglądać w serwisie YouTube na kanale ORTV Głos Nadziei, Nadzieja.TV, Adwentyści Warszawa Centrum oraz Adwentyści Łódź. Dokładne kalendarium wykładów znajduje się na stronie projektu:

www.kimjestbog.pl

Dostępne są już dodatkowe materiały reklamowe: projekt ulotki, plakatów, banerów czy grafik, które możecie wykorzystać w promocji wykładów w mediach społecznościowych. Wszystko znajdziecie na stronie:

www.adwent.pl/bog

Przypominamy także o codziennych modlitwach o powodzenie tej misji oraz sobotnim poście (30 października). Gorąco prosimy Was o gorliwe zaangażowanie się w ten projekt oraz promowanie go w gronie swoich bliskich i przyjaciół.

Z braterskim pozdrowieniem

Zbigniew Makarewicz – Sekretariat Misji

Mirosław Harasim – Dyrektor Instytucji Misyjnych

Daniel Kluska – Sekretariat Komunikacji i Mediów