Spotkania młodzieży w Poznaniu i Rzeszowie – okólniki

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Diecezjalny Zjazd Młodzieży, 8-11 listopada, Poznań – Tym razem będziemy rozmawiać o relacjach, przyjaźni z Bogiem, drugim człowiekiem a nawet samym sobą. Poza oficjalnym programem będzie dużo okazji, by umocnić istniejące i stworzyć nowe znajomości. Czas z Biblią prowadzony będzie przez naszych trzech muszkieterów: Konrada Pasikowskiego, Marka Micyka oraz Tytusa Gudzowskiego.

Zjazd rozpoczynamy w piątek wieczorem celebracją nadejścia szabatu, a kończymy w poniedziałek śniadaniem. Koszt pobytu z wyżywieniem to 60 zł. Opcja tylko na sobotę (obiad i kolacja), 20 zł.

Formularz rejestracyjny oraz dane do przelewu dostępne są na: mlodzi.adwent.pl/poznan2019

 

 

Diecezjalny Zjazd Młodzieży, 8-11 listopada, Rzeszów – “Weekend inspiracji” to będzie czas, którego na pewno nie pożałujesz! Nie ważne, czy jesteś dopiero na początku swojej drogi z Bogiem, czy może masz już wiele doświadczeń. Chcemy wszyscy razem uczyć się od siebie i zachęcać do bycia misjonarzem każdego dnia. Zarówno w codziennym życiu i na własnym “podwórku”, jak i w tych “większych przedsięwzięciach”.

Głównym mówcą będzie pastor Zenon Korosteński, który opowie o tym, jaki wpływ mamy na innych i jak, poprzez relacje, możemy przedstawić innym Boga. Poruszony zostanie temat zdrowia psychicznego młodzieży, czyli jak zachować balans w tym zwariowanym świecie i gdzie szukać pomocy. Pastor będzie prowadził również indywidualne konsultacje dla chętnych.

Więcej informacji oraz rejestracja na: mlodzi.adwent.pl/rzeszow2019

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]