Światowy Dzień Misji Kobiet 2016

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

PROGRAM  NA  ŚWIATOWY DZIEŃ MISJI KOBIET SOBOTA,  5  MARCA 2016

Drogie Siostry w Chrystusie,

Serdecznie Was pozdrawiam i cieszę się niezmiernie, że należymy do Bożej rodziny. Przed nami jest kolejny ważny sabat, w którym cała międzynarodowa rodzina adwentowa chce poświęcić się modlitwie. Nabożeństwo to będzie przebiegało pod hasłem: ,,Ośmielając się prosić o WIĘCEJ!”

Został przygotowany program (slajdy wysłane w wersji elektronicznej), który chciałabym, żeby był przedstawiony w Waszych zborach 5 marca 2016r. Pragnę dołączyć słowa listu przesłanego przez siostrę Heather Dawn-Small, przewodniczącą Misji Kobiet przy Generalnej Konferencji:

Drogie Siostry, 

Czy modlicie się wystarczająco? Wiele z nas może  odpowiedzieć  przecząco na to pytanie. Wiele z nas pragnie głębszego i bardziej znaczącego doświadczenia modlitewnego z Bogiem.

Pojawia się pytanie: „Jak wiele z nas pragnie zrobić wszystko, co można, by mieć głębsze i bardziej znaczące życie modlitwy oraz bliższy kontakt z Bogiem?” Tegoroczny program Międzynarodowego  Dnia Modlitwy nosi tytuł „Ośmielając się prosić o więcej”. Każda z nas jest wzywana, aby prosić Boga o lepsze życie modlitwy, i aby śmiało prosić o Jego błogosławieństwa w życiu wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Mogą to być nasze potrzeby duchowe, finansowe, związane ze zdrowiem czy z wieloma innymi sprawami. Jako dzieci Boże powinnyśmy pamiętać, że Bóg pragniespełnić nasze prośby i jest w stanie to zrobić, szczególnie wtedy, gdy wołamy o bliższą relację z Nim.

Jan pisze: „… Modlę się o to, aby ci się we wszystkim dobrze powodziło i abyś był zdrów tak, jak dobrze ma się dusza twoja.” 3 J 1:2 Modlimy się o was, aby w tym Dniu Modlitwy został położony nacisk na to, abyśmy wszystkie podjęły postanowienie, by zrobić wszystko, żeby nasze dusze miały się tak dobrze, abyśmy mogły żyć w dobrym duchowym zdrowiu.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkie Siostry do uczestniczenia w tym szczególnym, modlitewnym  nabożeństwie.

Z życzeniami błogosławieństw i radości,

Halina Jankowska

Koordynator Misji Kobiet

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]Międzynarodowy Dzień Modlitwy Kobiet 2016

Międzynarodowy Dzień Modlitwy Kobiet 2016 – Prezentacja[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]