Szkolenie Kierowników Ewangelizacji w Łodzi.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

II OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE SZKOLENIOWE

W ZBORZE ŁÓDŹ-GÓRNA

 

DOM MODLITWY, PŁOCKA 28

14-15 kwietnia br.

 

Drogie Siostry i Drodzy Bracia,

Zapraszam kierowników ewangelizacji naszych zborów na II OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE SZKOLENIOWE DO ŁODZI-GÓRNEJ, które odbędzie się w 14-15 kwietnia br.
w Domu Modlitwy przy ul. Płockiej 28.

Chcemy podczas tego spotkania wymieniać doświadczenia i wspólnie poszukiwać nowych form działań ewangelizacyjnych w naszym kraju. Wszyscy marzymy o skutecznych metodach docierania do ludzi, będziemy więc szukać mądrości u Boga omawiając nowe
i ciekawe pomysły.

Planujemy spotkać się z tymi osobami, na których złożyliście ciężar koordynacji pracy ewangelizacyjnej w zborach. To kierownicy ewangelizacji mają inspirować innych, stojąc
u boku pastorów. Dlatego zachęćcie ich do przyjazdu na to spotkanie, aby mogli się wzmocnić i przywieść nowe pomysły do służby dla Pana. Szczególnie, że stoimy przed nowym wyzwaniem ewangelizacyjnym dla zborów, które planujemy na najbliższe lata.

Hasłem tych działań będzie wezwanie:

 

 

2018-2022

 

Jedyny koszt, który spoczywałby na zborach, to pokrycie kosztów przejazdu kierowników ewangelizacji. Uwaga! Tylko jedną osobę ze zboru można oddelegować na spotkanie. Nocleg i wyżywienie zabezpieczymy na miejscu. Jeśli w zborze nie ma osoby wybranej na to stanowisko, to proszę oddelegować kogoś, kto wykazuje dużą aktywność misyjną.

UWAGA! – niezwykle ważne! Proszę prześlijcie zgłoszenia (tabelka) na mój adres e-mailowy: miroslawkarauda@wp.pl.  Tylko na podstawie zgłoszeń możemy dokonać rezerwacji  noclegów i określić liczbę posiłków.

Termin zgłoszeń do 9 kwietnia !!!

Wierzę, że to będzie dobre spotkanie z Bogiem, w gronie pasjonatów ewangelizacji.

 

Z życzeniami Bożych błogosławieństw pozostaje

Mirosław Karauda

 

POBIERZ OKÓLNIK

POBIERZ FORMULARZ

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]