Szkolenie Kierowników Ewangelizacji

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drogie Siostry i Bracia,

Chciałbym zaprosić kierowników ewangelizacji naszych zborów na OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE SZKOLENIOWE DO ŁODZI – GÓRNEJ, które odbędzie się w dniach 8-9 kwietnia br. w nowej kaplicy przy ul. Płockiej 28.

Chcemy podczas tego spotkania wymieniać doświadczenia i wspólnie poszukiwać nowych form działań ewangelizacyjnych  w naszym kraju. Wszyscy marzymy o skutecznych metodach docierania do ludzi, będziemy więc szukać mądrości u Boga, omawiając nowe i ciekawe pomysły.

Jako kościół musimy być bardzo elastyczni i wrażliwi na wszelkie przemiany w społeczeństwie i powinniśmy dostosowywać metody pracy do współczesnych wyzwań. Dlatego chcielibyśmy spotkać się z tymi osobami, na których złożyliście ciężar koordynacji pracy ewangelizacyjnej w zborach. Chcielibyśmy rozmawiać, modlić się i wzajemnie zachęcać do efektywnej pracy dla Pana.

To kierownicy ewangelizacji mają inspirować innych, stojąc u boku pastorów, dlatego zachęćcie ich do przyjazdu na to spotkanie, by mogli  się wzmocnić i  przywieźć nowe pomysły do służby dla Pana.

Jedyny koszt, który spoczywałby na zborach, to pokrycie kosztów przejazdu kierowników ewangelizacji. (Uwaga! Tylko jedną osobę ze zboru można oddelegować na spotkanie) Nocleg i wyżywienie zabezpieczymy na miejscu z funduszy diecezji .

UWAGA! – niezwykle ważne! Proszę prześlijcie zgłoszenia na mój adres  e-mailowy (miroslawkarauda@wp.pl ).

Tylko na podstawie zgłoszeń możemy dokonać rezerwacji  noclegów i określić liczbę posiłków.

Proszę wypełnić tabelkę zmieszczoną na następnej stronie i przesłać drogą elektroniczną na mój w/w adres. Termin zgłoszeń do 26 marca !!!

Wierzę, że to będzie dobre spotkanie z Bogiem, w gronie pasjonatów ewangelizacji.

Z życzeniami Bożych błogosławieństw pozostaje – Mirosław Karauda

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]