Szkolenie Sekretariatu Dzieci w Podkowie Leśnej

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Chrystus tak wysoko ceni dzieci, że oddał za nie Swoje życie. Najmniejsze dziecko, które miłuje i boi się Boga, jest większe w Jego oczach od najbardziej utalentowanego i uczonego człowieka, zaniedbującego zbawienie. Dzieci należy  przyprowadzać do Chrystusa i wychowywać dla Niego” (E.G.White  ,,Chrześcijański dom”)

Witam serdecznie,

W myśl powyższego cytatu E.G.White, pragnę podkreślić jak ważne jest to, jaką działalność prowadzimy w Kościele  na rzecz dzieci. W ostatnich latach wiele się zmieniło w tym względzie. Nasze kościoły (w większości) posiadają specjalnie wydzielone i  przyjaźnie urządzone miejsca na zajęcia z dziećmi. Wiele młodzieży i osób starszych angażuje się  w działalność pracy z dziećmi. Szatan zna wiele sposobów aby zająć umysły naszych pociech. Żyjemy w dobie wysoko rozwiniętej elektroniki, która ma na celu zawładnięcia ich czasem i zainteresowaniami. Stanowi to wielką konkurencję dla  wychowania dzieci w wierze i poznaniu Boga. Dlatego, jak nigdy wcześniej, teraz jest właściwy moment aby poświęcić się w służbie dla najmłodszych, którzy mają być  przyszłością naszego kościoła. W związku z tym  w dniach 25-26 marca odbędzie się specjalne szkolenie, które poprowadzą:  Dyrektor Sekretariatu Dzieci z G.C. – Linda Koh i  Dyrektor Sekretariatu Dzieci i Misji Kobiet z TED Clair Sanches.  Nasi goście będą chcieli  podzielić się praktycznymi radami, doświadczeniami  i innowacjami.

Zapraszam wszystkich entuzjastów pracy z dziećmi, rodziców, opiekunów, nauczycieli – wszystkich, którzy są już zaangażowani na tym polu działalności kościelnej, lub pragną ją rozpocząć.

Dyrektor Sekretariatu Działu Dzieci

Halina Jankowska

Zgłoszenia należy kierować do 20 marca br

Tel.: 22 31 31 431; mail: kancelaria@adwent.pl

P R O G R A M

Sobota

9:00  Nabożeństwo – kazanie –  Linda Koh

13:30  Obiad

14:30 –  ,,Wejście w świat dzieci”– Linda Koh

PRZERWA

15:45 ,,Kreatywne metody nauczania historii biblijnych” –

 Clair Sanches

PRZERWA

17:00  ,,Dzieci w misji” – Linda Koh

18:30  KOLACJA

19:30 Wieczorne nabożeństwo – Linda Koh

Niedziela:

8:00 Śniadanie

 9:00 Nabożeństwo poranne – Clair Sanches

9:30  ,,Budowanie wspólnoty w Szkółce Sobotniej” – Linda Koh

10:30 PRZERWA

10:45  ,,Innowacje w pracy z dziećmi” – Clair Sanches

11:45 PRZERWA

12:00 ,,Przemoc w grach komputerowych” – Linda Koh

13:00 PRZERWA

13:10  Program:  Linda Koh & Clair Sanches

14:00  Zakończenie programu

14:30  OBIAD

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Media