|

Tydzień Modlitw Młodzieży 2015

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Jako młodzież, kolejny raz stajemy przed szansą i wyzwaniem na przybliżenie się do Jezusa i Jego Królestwa. Kto doświadczył ten wie, że wspólne rozważanie i modlitwa przybliżają nas do siebie i wnoszą duchowe ożywienie, a podobno tego nam najbardziej brakuje.

Czekasz na dobre zmiany w swoim życiu? Tęsknisz za spokojem w sercu? Zatem podejmij wyzwanie i  weź aktywny udział w spotkaniach młodzieży w Twoim zborze, a może nawet zaproś innych do siebie. Odkryj co jest ESENCJĄ! Doświadcz jak odzyskać to, co stracone!

Tegoroczny Tydzień Modlitw Młodzieży odbędzie się w dniach od 14 do 21 marca. Finałowym momentem będzie Sobota, 21 marca, czyli Światowy Dzień Młodzieży. Tego dnia młodzież z Kościoła Adwentystów na całym świecie wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi żyjących wokół nas. Nie musimy ludziom głosić kazań! To nasz przykład i nasze czyny mają być żywym kazaniem, które poruszy serca. Wejdź na stronęwww.mlodzi.adwent.pl/TMM2015 i zobacz co działo się w roku ubiegłym. Znajdź zachętę i odwagę, a odkryjesz niezwykłą moc i satysfakcję, która wynika z naśladowania Pana Jezusa w służbie dla innych.

Więcej informacji oraz materiały do pobrania znajdziecie na stronie internetowej: www.mlodzi.adwent.pl/TMM2015 

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu Organizatorów,

pastor Marek Micyk

kontakt: mlodzi@adwent.pl

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Materiały” el_width=”100″][vc_column_text]TMM2015 – Informator[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]