Ujawnione Tajemnice – seria wykładów o proroctwach

Drodzy Liderzy!

W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wypełnienia się ewangelicznej przepowiedni dotyczącej jednego z najgroźniejszych znaków czasu, jakim jest wojna. Wszyscy coraz wyraźniej widzimy, że przepowiedziane przez Pana Jezusa wydarzenia związane z „czasem końca” nabierają tempa. Świat, który wydawał się nieporuszony i stabilny zaczyna się sypać jak domek z kart. To wszytko wskazuje na fakt, że coraz bardziej wyglądamy ratunku z Nieba. W sytuacji pogłębiającego się kryzysu wezwani jesteśmy też do wydania mocnego świadectwa wiary i wskazania innym drogi.

W związku z tym Zarząd Kościoła i Komitet Misyjny podjął decyzję o przygotowaniu krótkiej serii wykładów pt. „UJAWNIONE TAJEMNICE”. Będzie to 8 spotkań emitowanych w niedziele i środy, od 6 do 30 marca 2022, które w przystępny sposób przedstawią najważniejsze proroctwa Księgi Daniela i wprowadzą w treść Księgi Apokalipsy.

Na specjalnej stronie informacyjnej w serwisie adwent.pl: 

znajdziecie więcej informacji oraz dodatkowe materiały reklamowe.

Poniżej zamieszczamy link do filmu z prośbą o wyemitowanie go 5 marca podczas sobotniego nabożeństwa.

Film do pobrania: KLIKNIJ TUTAJ

Chcemy zaprosić Was do aktywnego udziału w kolejnej ogólnopolskiej ewangelizacji. Wasze modlitwy, zaangażowanie w promocję i reklamę, zaproszenia, które skierujecie do swoich bliskich i znajomych, to wszystko może się stać bezcennym wkładem w zwiastowanie Ewangelii Zbawienia. Wierzymy, że nadchodzący czas będzie dla nas wszystkich potężnym Bożym błogosławieństwem! Nie stójmy z boku, Bóg liczy na każdego z nas! 

Z braterskim pozdrowieniem

Zbigniew Makarewicz – Sekretariat Misji
Mirosław Harasim – Dyrektor Instytucji Misyjnych
Daniel Kluska – Sekretariat Komunikacji i Mediów