Warsztaty Gospel z Kenem Burtonem

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie nasz brat Ken Burton z Wielkiej Brytanii , wybitny muzyk światowej klasy znowu będzie gościł w Polsce, tym razem w Pszczynie. Przy tej okazji odbędzie się kilka wydarzeń, na które pragniemy Was serdecznie zaprosić.

1. Specjalny solowy koncert charytatywny Kena Burtona – Pszczyna, 10 listopada 2016

W czwartek, 10.11.2016 o 18:00 w Sali Kongresowej Hotelu Imperium w Pszczynie wystąpi artysta z najwyższej światowej półki – Ken Burton, na co dzień występujący w TV BBC i w najlepszych na świecie salach koncertowych. Sam koncert będzie miał szczególny, ekskluzywny charakter. Ken Burton postanowił osobiście pomóc mieszkańcowi Chybia, Jarkowi Stawnickiemu, który został całkowicie sparaliżowany i stracił wzrok w jednym oku na skutek wylewu krwi do mózgu.

Koszt wejścia to minimum 40zł, ale można zapłacić i dużo więcej, gdyż 100% wpływów z wejściówek zostanie przeznaczone na pomoc choremu Jarkowi.

2. III Warsztaty gospel z Kenem Burtonem – Pszczyna, 11-13 listopada 2016

11.11.2016 Ken Burton rozpocznie w Pszczynie sesje warsztatowe dla osób pragnących trenować wokal pod okiem samego maestro. Nie od dziś wiadomo, że warsztaty Kena Burtona należą do najlepszych swego rodzaju, co potwierdzali zgodnie uczestnicy poprzednich dwóch edycji, jakie miały miejsce w Polsce. W poprzednich edycjach Ken gościł w NOSPR (na koncercie finałowym było łącznie około 2000 osób) oraz ponownie w Katowicach i Chorzowie, wypełniając wszystkie dostępne miejsca. Warsztaty potrwają do 13.11.2016.

Koszt udziału w 3-dniowej sesji warsztatowej to 40 zł dorośli pow. 26 r. życia i 30 zł młodzież.

3. Koncert finałowy Kena Burtona i uczestników III Warsztatów – Pszczyna, 13.11.2016

Warsztaty zakończą się wspólnym koncertem uczestników oraz Kena Burtona w największym dostępnym obiekcie – Kościele Ewangelickim w Pszczynie przy Rynku, w niedzielę, 13.11 o godzinie 17:00.

Tym razem istnieje niepowtarzalna okazja posłuchania koncertu finałowego za darmo.

Wszystkie osoby, pragnące wziąć udział w którymkolwiek z powyższych wydarzeń – zapraszamy na stronę www.warsztatygospel.eu w celu uzyskania szerszych informacji oraz zapisu na Warsztaty.

Każde z tych wydarzeń jest niepowtarzalną okazją, aby zwrócić uwagę słuchaczy na Pana Jezusa, Źródło wszelkiej muzyki i pokrzepienia – poprzez utwory wykonane na najwyższym światowym poziomie.

Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób skorzysta z tej okazji! Prosimy również o szczególne modlitwy w intencji tych wydarzeń w waszych zborach.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3926″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3929″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row]