Oświadczenie Wydziału Południowej Azji i Pacyfiku Kościoła Adwentystów po wydarzeniach na Sri Lance

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”22 KWIETNIA 2019 (NR 695) `{`SSD/TŁUM.DANIEL KLUSKA`}`” el_width=”100″][vc_column_text]

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Południowym regionie Azji i Pacyfiku wyraża najgłębsze wyrazy współczucia dla rodzin i bliskich ofiar przerażającej tragedii, która wydarzyła się w niedzielę wielkanocną, 21 kwietnia 2019 roku, w Kolombo na Sri Lance. Zginęło 290 osób a ponad 450 osób zostało rannych. Losowe wybuchy zniszczyły cztery hotele i trzy kościoły w stolicy Sri Lanki. Podczas gdy liczba ofiar wciąż wzrasta, nasze serca i myśli skierowane są w stronę rodzin, które straciły  swoich najbliższych w tym masowym akcie terroru.

Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga i w takich chwilach potrzebujemy jedności okazując współczucie bardziej niż kiedykolwiek. Jesteśmy jednością z tymi, którzy się smucą. Jako Kościół odrzucamy wszelkie formy okrucieństwa. Nasze myśli i nasze modlitwy są z mieszkańcami Sri Lanki. Apelujemy do wierzących na całym świecie, aby kontynuowali swoje modlitwę za rodziny, których serca są złamane. Módlmy się o ukojenie i uzdrowienie.

Jako synowie i córki Chrystusa, naszym zadaniem jest niesienie nadziei i miłości dla każdego, szczególnie w chwilach takich tragedii.

Wydział Południowej Azji i Pacyfiku
Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego

Oświadczenie na stronie Wydziału Południowej Azji i Pacyfiku (SSD)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]