XI Kongres Misyjny GM3A w Milanówku. Zaproszenie.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

XI Kongres Misyjny GM3A

Drogie Siostry i drodzy Bracia!

Zapraszamy na kolejny Kongres, organizowany przez Grupę Misyjną „Trzej Aniołowie”, która jest częścią Sekretariatu Ewangelizacji przy Zarządzie Kościoła.

Podczas Kongresu będziemy dzielić się doświadczeniami, m. in. z postępów misji w Polsce i w innych krajach. Nie zabraknie czasu na inspirujące dyskusje, gorące modlitwy, wykłady oraz warsztaty, a także na szczególny program dla młodzieży, dzieci, seniorów…

Przewidziany jest również bogaty program muzyczny: młodzieżowy chór z Polski oraz chór z Ukrainy, soliści z różnych krajów.

Jak zawsze, nie zabraknie również ewangelizacji. W tym roku będzie to m. in. koncert, trójanielskie poselstwo oraz misja zdrowotna. Odbędą się również spotkania na temat różnych przejawów przemocy i sposobów jej przezwyciężania.

Żyjemy w dniach poprzedzających powrót Jezusa dlatego poselstwo na Kongresie koncentrować się będzie na temacie niezwykle ważnym – na Sesji Generalnej Konferencji z 1888 roku, która odbyła się w Minneapolis.
Jakie lekcje płyną z historii naszego Kościoła i proroctw? Czy możemy uniknąć błędów, które zostały popełnione w przeszłości? Czy uda się nam wyciągnąć przesłanie aktualne dla naszego dzisiejszego duchowego życia, aby być gotowym na spotkanie z Jezusem?

 

Wierzymy, że Pan Bóg pragnie rozpalić nasze serca dla Niego i Jego dzieła! Wierzymy, że to stanie się dzięki Duchowi Świętemu!
Modlimy się, abyśmy wszyscy doświadczyli bliskości Żywego Boga i Zbawiciela; abyśmy zrozumieli Boże powołanie i znaleźli swoje miejsce w misji Chrystusa.

Wstań więc, gdyż do ciebie należy ta sprawa, a my będziemy z tobą; zbierz siły i działaj! Ezdr.10:4

Czekamy na Ciebie i na Twoich przyjaciół!

Czas: 1-3 listopada 2019 roku.
Adres: Zespół Szkół nr 1, 05-822 Milanówek, ul. Piasta 14

Szczegółowe informacje i rejestracja na stronie www.gm3a.org Kontakt: +48 790 577 194 Beata Walas

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Media