|

Zamów przez internet wyjątkową książkę!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

W obecnych czasach tak łatwo zatracić nam wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Każdy z nas gdzieś pędzi lub od czegoś ucieka. Mamy mało czasu dla siebie a co dopiero dla innych. W jaki sposób odnaleźć właściwe postawy w chrześcijańskim życiu? Wznowiona pozycja książkowa Wydawnictwa “Znaki Czasu” daje nam solidną odpowiedź. 

Kiedy czujemy się zagubieni i nie wiemy, w jaki sposób powinniśmy zachować się w danej sytuacji, co odpowiedzieć i jak zareagować, jako chrześcijanie warto, abyśmy powrócili do źródła. Jak w tej czy innej sytuacji zachowałby się Jezus? Co On by odpowiedział? Czy wytknąłby komuś błędy a może bez słowa przytulił i okazał miłość?

Kilkanaście lat temu z odpowiedziami na te pytania wyszedł pisarz Morris Venden*. To on w książce “Jak Jezus traktował ludzi?” zwrócił uwagę na biblijne przykłady zachowań Jezusa, z których współczesny człowiek może się wiele nauczyć. We wprowadzeniu do książki czytamy:

“Grzesznicy, którzy nieśli brzemię winy, znajdowali przy Nim pokój i akceptację, zaś ci, którzy uważali się za sprawiedliwych, odczuwali dziwne zaniepokojenie. Jezus po raz pierwszy przyszedł na ziemię w ubóstwie i poniżeniu, ale powtórnie zjawi się tu w wielkiej chwale i nieopisanej mocy, aby panować na wieki jako Król królów”.

Osoba Jezusa budzi wiele przeciwnych sobie odczuć;

“Z jednej strony  jest On Barankiem Bożym, z drugiej zaś Lwem z plemienia Judy, Obrońcą i Sędzią jednocześnie, Człowiekiem i Bogiem w jednej osobie. Jego nauki tchną wielką prostotą, ale zadziwiają również swą ponadczasową głębią”

– pisze dalej Venden.

 

Już teraz możesz ZA DARMO otrzymać audiobook lub ebook wchodząc na stronę:

www.jezus-nadzieja.pl

Nie zwlekaj – może Jezus odmieni także Twoje życie?

 

Redakcja Adwent.pl

 

 

_____________________________

*Morris L. Venden (1932-2013)

Amerykański pastor, nauczyciel i duszpasterz akademicki, ceniony mówca. Autor ponad 30 książek, z których wiele stało się bestselerami.

W czasie swojego życia, Morris Venden był pastorem w wielu dużych kościołach, m.in. w La Sierra University Church, Pacific Union College Church w Kalifornii oraz Union College Church w Nebrasce. Później zajmował się kościołem Azure Hills, gdzie pracował aż do emerytury, na którą odszedł w sierpniu 1998 roku. Następnie pastor  Venden zaangażował się w działalność radia Voice of Prophecy.

Oprócz napisania 30 książek o tematyce religijnej, Venden znany był jako wspaniały mówca. Często określano go mianem mistrza sztuki przemawiania. Przede wszystkim jednak – Morris Venden całym sercem kochał swojego Zbawiciela.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]