Zjazd młodzieży w Jeleniej Górze 2013 „Ratunek”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drodzy przyjaciele!

Pismo Święte zapewnia nas, że Nasz Bóg w swojej ogromnej miłości pragnie byśmy byli szczęśliwi. Dlatego też, jeszcze zanim na ten świat wkradł się grzech, miał gotowy plan ratunku dla swoich ukochanych dzieci – oddał własnego Syna, aby jego śmierć była dla nas ratunkiem od grzechu i cierpienia. I choć była to ofiara pełna i doskonała, to Bóg nie poprzestał na tym! W swej wielkiej łaskawości chce wspierać nas każdego dnia w walce  z pokusami, w znoszeniu cierpienia, w czerpaniu satysfakcji z pewności zbawienia. Jak to czyni? Jak oddać Mu swoje życie tak, aby to On kierował nim w najlepszy z możliwych sposobów? W jaki sposób w XXI wieku możemy korzystać z Bożego wsparcia w trudach naszej codzienności? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będziemy szukać wspólnie podczas czterodniowego spotkania  w Jeleniej Górze przebiegającego pod hasłem: „Ratunek”.

Naszym gościem specjalnym będzie, przybyły z Wielkiej Brytanii, pastor Micah Campbell.  Jesteśmy przekonani, że przygotowany przez nas program, poruszający tematykę żywotnych problemów współczesnego życia chrześcijańskiego, wzbogaci nas duchowo; a ponowne spotkanie dawnych przyjaciół, jak  i zawarcie wielu nowych znajomości dodatkowo pokrzepi nasze serca.

Kim jest nasz gość?

Pastor Micah Campbell jest pastorem pracującym na terenie Wielkiej Brytanii, gdzie pod swoją pieczą ma obecnie kilka zborów. Jak sam wspomina, nie od razu pogodził się ze swoim powołaniem. Początkowo odrzucał myśl o pracy misyjnej i zdobył licencjat z psychologii na University of Hertfordshire. Jednak Bóg nie zrezygnował ze swojego planu względem niego, skutkiem czego nasz gość kontynuował studia na Newbold College, które ukończył z tytułem magistra teologii i niedługo potem rozpoczął pracę pastorską Obok głoszenia Ewangelii, poczucie spełnienia daje mu szczęśliwe małżeństwo i bycie ojcem córki. Nieczęste wolne chwile poświęca na uprawianie sportu i grę na gitarze basowej.

Termin: 22-25 sierpnia 2013. Rozpoczynamy w czwartek o godzinie 17.00

Miejsce: Kaplica KADS w Jeleniej Górze, ul. Panieńska 36

Rejestracja: Do dnia 18.08.2013 mailowo na adres: tgudzowski@gmail.com (koniecznie proszę podać imię, nazwisko, zbór oraz planowany czas pobytu)

Co przewiduje program naszego spotkania?

 • Wykłady pastora Micah’a Campbell’a.
 • Ciekawe warsztaty.
 • Wyjście na basen (piątek przed południem).
 • Wycieczka w góry (niedziela).

Opłaty:

 • Dla osób, które zarejestrują się w terminie- 30zł.
 • Dla osób niezarejestrowanych- 40zł.

Co należy zabrać ze sobą?

 • śpiwór
 • karimatę lub materac
 • strój kąpielowy (dla osób idących na basen)
 • Biblię
 • pogodę ducha

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]