Zmarł Lars Andersson

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”24 PAŹDZIERNIKA 2016 (NR 579) `{`tedNEWS; oprac. AAI`}`” el_width=”100″][vc_column_text]

Z wielkim smutkiem i żalem informujemy o tragicznej śmierci Larsa-Erika Anderssona, męża Audrey Andersson, która pełni funkcję Sekretarza Wydziału Transeuropejskiego Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

Lars kochał życie na swojej farmie, kochał swoją rodzinę, swoją żonę i swojego Zbawiciela. Nasze serca są dziś przepełnione nadzieją i pewnością, że spotkamy się z Larsem w dniu zmartwychwstania, gdy „śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły” (Ap. 21.1.)

lars-audreyW imieniu Wydziału Transeuropejskiego i kościelnej rodziny wyrażamy wyrazy współczucia dla Audrey, matki Larsa, jego rodzeństwa oraz całej rodziny. Jednocześnie Audrey chciałaby podziękować wszystkim za wsparcie i modlitwy w tym niezwykle trudnym czasie.

Ostatnie zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Larsa i Audrey, siedzących obok siebie, zostało wykonane podczas zakończonej niedawno Światowej Rady Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Audrey otrzymała wówczas nagrodę GC Woman of Excellence. Lars był niezwykle dumny z tego wyróżnienia. Będzie nam go bardzo brakować.

Zarząd Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Polsce również dołącza się do kondolencji dla siostry Audrey Andersson i pogrążonej w smutku rodziny.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]