Zmieniamy się dla was!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Serdecznie witamy na nowej oficjalnej stronie Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w RP. Gorąco wierzymy, że będzie to miejsce duchowej inspiracji i pogłębiana wiedzy na temat działalności kościoła w Polsce i na całym świecie.

Strona, którą mamy przyjemność zaprezentować, to efekt miesięcy wytężonych prac. Chcieliśmy, aby nowy serwis  w jak największym stopniu odzwierciedlał aktualne trendy panujące w świecie internetu oraz nowych mediów.

Zależało nam przede wszystkim na:

  • spójności ze standardami wyznaczonymi przez Generalną Konferencję Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego;
  • przejrzystości wizualnej;
  • łatwym dostępie do najważniejszych informacji o działalności kościoła w Polsce i na świecie;
  • responsywności, dzięki której serwis dopasowuje się do urządzeń i przeglądarek internetowych, z których korzystają nasi użytkownicy.

Zdajemy sobie sprawę, że w pierwszej fazie działalności serwisu Adwent.pl będą pojawiać się pewne niedociągnięcia, a być może i niewielkie błędy. Będziemy wdzięczni za przesyłanie uwag technicznych i merytorycznych za pośrednictwem formularza kontaktowego. Na wszelkie sygnały będziemy reagować tak szybko, jak to tylko możliwe.

Pragniemy podziękować Zarządowi Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego RP za wsparcie okazane nam podczas prac nad nowym serwisem.

Przede wszystkim dziękujemy jednak naszemu Bogu, który był jest i będzie największą inspiracją dla wszystkiego, co robimy.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Sekretariat Komunikacji i Mediów

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Sekretariat Mediów Adwentystycznych” el_width=”100″][/vc_column][/vc_row]