Życzenia noworoczne przewodniczącego Kościoła

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”21 GRUDNIA 2016 (NR 585) `{`Jarosław Dzięgielewski/AAI`}`” el_width=”100″][vc_column_text]

Błogosławieni owi słudzy, których pan, gdy przyjdzie, zastanie czuwających. Zaprawdę, powiadam wam, iż się przepasze i posadzi ich przy stole, i przystąpiwszy, będzie im usługiwał (Łuk. 12.37).

Drogie Siostry, Drodzy Bracia.

Mijający rok obfitował w wydarzenia potwierdzające bliskie spełnienie nadziei drugiego przyjścia Chrystusa. Wbrew niewierze, zamieszaniu i niepewności jutra, które dotykają ludzkość, my pragniemy, by trwanie w błogosławionej więzi z Niebiańskim Ojcem wzmocniło nasz pokój i radość, a także świadectwo o powracającym Zbawicielu oraz owoc nawróconego życia.

Dlatego też na nadchodzący 2017 rok pragniemy polecić Was szczególnej opiece Bożej. Modlimy się nie tylko o Pańskie wsparcie w każdej chwili, ale też, byśmy wszycy to szczególne prowadzenie potrafili dostrzec, by przez to budowała się wiara nasza, jak i pewność, że Bóg prowadzić będzie w swej łaskawości dalej, aż do szczęśliwego spotkania z Jezusem przy jego powrocie.

Niech Wszechmogący wyposaży nas i nasze domy we wszystkio „co jest potrzebne do życia i pobożności” (2 Piotr 1.3.)

W imieniu zarządu Kościoła, brat w Chrystusie Jarosław Dzięgielewski

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]