“Duchowy Lider”. Zaproszenie na Konferencję Starszych Zboru.

                                                                                                          Warszawa, 31.07.2018 r.

DO
STARSZYCH I Kierowników ZBORÓW
KOŚCIOŁA  ADWENTYSTÓW  DNIA  SIÓDMEGO
W  POLSCE

 

Niniejszym zapraszam na Ogólnopolską Konferencję Starszych i Kierowników Zborów, jaka odbędzie się w dniach 22-23 września 2018 r. w Podkowie Leśnej. Rozpoczniemy nasze spotkanie o godz. 14.30 w sobotę, a zakończymy obiadem w niedzielę. Konferencja nosi tytuł: DUCHOWY LIDER. Poruszone będą następujące tematy: Charakterystyka duchowego lidera; Największa potrzeba naszych zborów; Strategia i plany działania.

Głównym prelegentem Konferencji będzie pastor Raafat Kamal – przewodniczący Wydziału Trans Europejskiego.

W czasie Konferencji pragniemy również  poświęcić czas na sprawy związane z działalnością Kościoła, w tym do podzielenia się doświadczeniami z życia i misji poszczególnych zborów.
O ile ktoś ma pytania związane z tematyką Konferencji, z teologią czy funkcjonowaniem Kościoła, prosimy o przesłanie ich tradycyjną lub elektroniczną pocztą do 24 sierpnia. Chcielibyśmy dać czas prelegentom i organizatorom na właściwe przygotowanie odpowiedzi.

Zgłoszenie uczestnictwa w Konferencji wszystkich Starszych i Kierowników Zborów należy przesłać najpóźniej do 24 sierpnia br. bezpośrednio do sekretariatu Zarządu Kościoła na adres kancelaria@adwent.pl lub telefonicznie 22/ 31 31 431. Jest to ważne z powodu konieczności rezerwacji odpowiedniej ilości miejsc w hotelach oraz zamówienie posiłków. Osobom, które nie dokonają zgłoszenia w podanym czasie nie gwarantujemy miejsc noclegowych i posiłków.

Ewentualne pytania należy przesłać na jeden z poniższych adresów: Zarząd Kościoła,
ul. Foksal 8, 00-366 Warszawa; e-mail: kancelaria@adwent.pl; informacje: tel. (22) 3131431.

Proszę o modlitwy w intencji naszej Konferencji. Chciałbym bardzo, żeby nie tylko omawiała zagadnienia administracyjne, ale przede wszystkim stała się dużym przeżyciem duchowym
i odnowieniem naszych relacji z Bogiem

Serdecznie pozdrawiam i życzę Bożego pokoju.

Ryszard Jankowski

Przewodniczący Kościoła