|

IV Festiwal Twórczości Dzieci – Okólnik

IV FESTIWAL TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ

Podkowa Leśna, 12.06.2021

Drogie Dzieci,

Już po raz czwarty pragniemy zaprosić Was do wzięcia udziału w Festiwalu Twórczości Dzieci, który odbędzie się 12.06.2021 r. on-line w Podkowie Leśnej. Mamy nadzieję, że udział w poprzednich festiwalach był dla Was wielkim przeżyciem i przygodą. Wiemy, że dorośli, którzy oglądali Wasze dokonania, również byli zadowoleni. Kiedy śpiewacie, gracie, komponujecie, wystawiacie scenki, deklamujecie wiersze, rysujecie, malujecie, tworzycie prezentacje multimedialne i wszelkiego rodzaju piękne dzieła, nasze serca są poruszone. Wierzymy, że razem z nami cieszy się całe niebo!

Pewnie jesteście zdziwieni, że zaproszenie wysyłamy tak wcześnie, ale chcemy, żebyście mieli więcej czasu na przygotowanie się do festiwalu. Przed nami jeszcze kilka tygodni zimy, potem nadejdzie piękna wiosna. Jest to czas, kiedy będziecie mogli nagrać filmiki w bajecznie pięknych sceneriach przyrody. Przyślijcie również te, które nagracie w domach lub w Kościele. Będziemy cieszyć się z każdego Waszego dzieła. Podobnie jak poprzednio, zachęcam do występów także całe rodziny. Serdecznie prosimy, abyście przesyłali nam także filmiki, w których dzielicie się doświadczeniami misyjnymi. Czekamy również na nagrania z Waszymi modlitwami. Jeżeli chcielibyście nagrać historię dla dzieci przed kazaniem, to zachęcamy gorąco. Dzięki Wam nasze festiwalowe nabożeństwo będzie bogate i ciekawe. Wierzymy, że w ten sposób Pan Jezus będzie uwielbiony!

Jak wziąć udział w Festiwalu? – Informacje dla Rodziców

Tym razem procedura jest bardzo prosta. Czekamy po prostu na Wasze nagrania! Termin ich nadsyłania – 16 maja na adres: festiwal.dzieci@adwent.pl. Przedział wiekowy: 2-15 lat.

Uwaga: przesyłając filmiki na powyższy adres należy w mailu podać imię i nazwisko dziecka, jego wiek, tytuł utworu i – bardzo ważne – telefon kontaktowy.

Przesłanie nagrania jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu, który znajduje się w załączniku.

Wytyczne do nagrywania filmików – w załączniku. Filmy, które nie będą spełniały kryteriów technicznych (np. będą nagrane w pionie), nie będą mogły zostać wyemitowane (ich autorzy będą proszeni o ich poprawienie ).

Prosimy, aby dziecko zaprezentowało nie więcej niż dwie produkcje jednego rodzaju, np. dwie pieśni
i jedną prezentację z rysunkami.

Przypominamy, aby każdy wykonawca nagrał osobny filmik, na którym krótko się przedstawi.

Życzę Wam dużo fajnych pomysłów i do zobaczenia podczas Festiwalu!

Halina Jankowska
Dyrektor Sekretariatu Dzieci

Media