Konkurs plastyczny dla dzieci – „Rabbi Nauczyciel”

Czy znacie już kanał na YouTube „Chrześcijańska rodzina”? Jeśli tak pewnie doskonale znacie postać Rabbiego. Fanów przygód Rabbiego i ciągłych pytań Sandry jest coraz więcej, chcieliśmy podziękować Wam za to, że jesteście z nami! Jeżeli jeszcze nas nie znacie to nic straconego! W każdy wtorek w serwisie YouTube ukazuje się nowy filmik, w którym Rabbi Nauczyciel pomaga Sandrze i dzieciom zrozumieć Biblię. Koniecznie zacznijcie oglądać nas regularnie i nadróbcie oglądanie zaległych filmików!

Postanowiliśmy zorganizować konkurs dla małych fanów Rabbiego. Do wygrania jest Biblia dla dzieci wydawnictwa Aetos „Z Jezusem przez Biblię” opisująca Jezusa obecnego nie tylko w Nowym, ale i Starym Testamencie. To niezwykła publikacja, która porusza serca nie tylko dzieci, ale i dorosłych! Idealnie nadaje się na rodzinne czytanie Biblii i co ciekawe nie nudzi dorosłych a ich samych również motywuje do myślenia!

Pewnie zastanawiacie się jak wygrać główną nagrodę? To bardzo proste!

  1. Wykonajcie dowolną techniką pracę plastyczną przedstawiającą Rabbiego.
    Może to być samodzielna postać Rabbiego, z Sandrą, Rabbi czytający Biblię, Rabbi jedzący ciasteczka – cokolwiek sobie wymyślicie! Ważne jednak, by na pracy znajdował się nasz Rabbi Nauczyciel.
  2. Zróbcie zdjęcie lub zeskanujcie waszą pracę i wyślijcie ją na adres konkurs@niezwyklapodroz.pl najpóźniej do 10 grudnia 2020 roku. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek.
  3. Będzie nam niezmiernie miło, gdy zasubskrybujecie nasz kanał na YouTube oraz zaczniecie obserwować nas w mediach społecznościowych.

Pełen regulamin konkursu, niezbędne informacje, formularz kontaktowy znajdują się na stronie internetowej www.niezwyklapodroz.pl/konkurs.

Wyniki konkursu będą znane najpóźniej 31.12.2020 r.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Pracownia Eliego we współpracy z Diecezją Południową Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego oraz Sekretariatem dzieci przy Zarządzie Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.