Konsultacje w sprawie nabożeństw – Informator

Warszawa, dn. 15 maja 2024 roku
Do pastorów i starszych zborów Kościoła w Polsce

Dzień dobry!

Misja wpisana jest w nasze kościelne DNA i oczywistym jest, że chcemy i będziemy to robić. Bardzo często jednak pomijamy element nabożeństwa jako wydarzenia ewangelizacyjnego i tracimy co tygodniową okazję by jeszcze piękniej pokazywać Boże Królestwo. W 2021 roku zorganizowaliśmy pierwszą konferencję na ten temat i mamy nadzieję, że udało Wam się wyciągnąć z niej coś praktycznego. Do materiałów wciąż można wrócić, a link umieszczamy poniżej.

https://nabozenstwo.adwent.pl


Tym razem chcemy zaprosić Was na 2 spotkania w wersji online dla zborów, które już wprowadziły jakieś zmiany w nabożeństwie i będą mogły o tym opowiedzieć oraz dla tych, którzy myślą o zmianach w najbliższym czasie. Zamiast wykładów będziemy chcieli więcej porozmawiać, zadawać pytania
i wspólnie wyciągać wnioski.

Spotkania odbędą się:

  • 22 maja / godz. 19.00
  • 12 czerwca / godz. 19.00

W aplikacji ZOOM:

https://us02web.zoom.us/j/4159567734?omn=89567975980


Organizatorami konferencji są: Sekretariat Misji
oraz Sekretariat Komunikacji i Mediów
przy Zarządzie Kościoła. 

Serdecznie zapraszamy!