Pomoc psychologiczna i Grupa Wsparcia Fundacji Adra walczą w konkursie medycznym!


Potrzebujemy waszej pomocy! Platforma wsparcia psychologicznego Fundacji ADRA Polska została nominowana w prestiżowym konkursie Start-Up-Med organizowanym przez Rynek Zdrowia. 


Nominacja to pierwszy etap konkursu. By powalczyć w kolejnym etapie i móc zaprezentować się podczas Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach, potrzebne jest wsparcie Internautów. Do 23 lutego portal musi zdobyć około 5 tysięcy głosów, by zostać finalistą w swojej kategorii.
Zachęcamy do głosowania! Wystarczy wejść z dowolnego urządzenia w poniższy link i kliknąć zielony przycisk „Popieram”. To tylko kilkanaście sekund zaangażowania, a przybliży platformę do wygranej.https://www.rynekzdrowia.pl/konkurs/start-up-med-2024,127/giveandgethelp-com-platforma-internetowa-oferujaca-wsparcie-psychologiczne,4376/

GiveAndGetHelp.com, wcześniej Grupawsparcia.pl, to platforma, która w wirtualnym świecie jest narzędziem pomocy osobom w trudnych sytuacjach życiowych. Gwarantuje pełną anonimowość, a jednocześnie zapewnia opiekę psychologiczną oraz wsparcie ze strony społeczności portalu. Jest to miejsce, gdzie osoby, które nie są jeszcze gotowe na spotkania grup wsparcia w tradycyjnej formie, a także te, które z różnych innych przyczyn nie mogą lub zwyczajnie nie chcą uczestniczyć w spotkaniach, mogą znaleźć swoją bezpieczną i anonimową przestrzeń w świecie wirtualnym. Portal działa w języku polskim i ukraińskim.

IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC), odbędzie się w dniach 7-8 marca 2024 r. w Katowicach.

Z całego serca dziękujemy za Twój głos!

ADRA Polska