Wydawnictwo Znaki Czasu – oferty pracy

Wydawnictwo Znaki Czasu zatrudni wyznawcę Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego na stanowisku:

KSIĘGOWEGO

Główne obowiązki:

  • kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • prowadzenie i analiza rozrachunków z odbiorcami i dostawcami
  • przygotowanie półrocznego i rocznego sprawozdania finansowego
  • przygotowanie budżetu rocznego i analizy jego wykonania
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT-8, VAT-7

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne lub certyfikat księgowego
  • doświadczenie w pracy w księgowości lub pokrewnej
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • odpowiedzialność, systematyczność, chęć do pracy i dalszego rozwoju

Warunki zatrudnienia:

  • świadczenie usług księgowych lub umowa o pracę
  • praca w trybie hybrydowym — w biurze 1-2 dni w tygodniu (w przypadku osób spoza Warszawy warunki do uzgodnienia)
  • ubezpieczenie na życie, NNW, zdrowotne i dodatek do wypoczynku
  • możliwość awansu po pół roku na stanowisko samodzielnego księgowego

Zgłoszenia prosimy kierować do dnia 15.05.2023
telefonicznie lub mailowo:
533 504 007 / dyrektor@znakiczasu.pl