ZAPROSZENIE – Konferencja zdrowia psychicznego w Wiśle

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Drodzy Przyjaciele!

Pragnę zaprosić Was do udziału w spotkaniach poświęconych zdrowiu psychicznemu i emocjonalnemu, które odbędą się w Wiśle w dniach 15-18 czerwca 2017 roku w kaplicy Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Spacerowej 9. W programie wezmą udział m.in. Torben Bergland – specjalista z dziedziny psychiatry, który od roku pełni również funkcję Dyrektora Departamentu Zdrowia w Wydziale Trans- Europejskim oraz Roman Pawlak – znany z wielu żywieniowych książek i publikacji. Konferencja rozpocznie się w czwartek po południu, a zakończy obiadem w niedzielę. Szczegółowy program znajdziecie na stronie adwent.pl już niebawem!

Informacje i zgłoszenia: beata.sleszynska@awent.pl, kancelaria@awent.pl zgłoszenia i opłaty należy dokonać do 6 czerwca 2017. Koszt: 210 zł (100 zł płaci uczestnik, a 110 zł płaci dana Diecezja), wpłatę należy przelać na konto: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, ul Foksal 8, 59 1750 0012 0000 0000 3024 9267, w tytule przelewu: imię i nazwisko, zbór.

Wyżywienie i nocleg: Ośrodek Orion, ul. Spacerowa 7, Wisła.

Beata Śleszyńska – Sekretariat Zdrowia przy Zarządzie KADS

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5428″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”appear”][/vc_column][/vc_row]