Najczęściej czytane artykuły 2018 roku na Adwent.pl

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”6 STYCZNIA 2019 (NR 673) `{`DANIEL KLUSKA`}`” el_width=”100″][vc_column_text]

Początek nowego roku to okazja podsumowań; refleksji także nad pracą naszej Redakcji. Jakie artykuły były najczęściej czytane? Jakie opublikowane informacje spotkały się z największą ilością odwiedzin? Poniżej lista najciekawszych publikacji w poszczególnych miesiącach.

1. Styczeń 2018

Najczęściej czytanym artykułem w styczniu było sprawozdanie z wizyty w Pałacu Prezydenckim delegacji Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.

 

 

 

 

 

 

2. Luty 2018

W drugim miesiącu roku, użytkownicy najbardziej docenili informację o publikacji książki pastora Adam Grześkowiaka.

 
 
 
 
 
 

 

 

3. Marzec 2018

Najbardziej popularnym newsem marca była informacja o konferencji dyrektorów Sekretariatów Spraw Publicznych i Wolności Religijnej (ang.PARL), która odbyła się w Jerozolimie.

 

 

 

 

 

4. Kwiecień 2018

W kolejnym miesiącu najbardziej popularnym artykułem było sprawozdanie z Adwentystycznej Konferencji Muzycznej, która odbyła się na terenie Wyższej Szkoły Teologiczno – Humanistycznej w Podkowie Leśnej.

 

 

 

 

 

5. Maj 2018

W maju użytkownicy serwisu Adwent.pl najbardziej docenili wywiad z Natalią Tatarczuk, która dzięki filmowi „Przełęcz Ocalonych” poznała Jezusa.

 

 

 

 

 

 

6. Czerwiec 2018

W związku ze zwyczajnym XXII Zjazdem Kościoła Adwentystów, który odbył się na przełomie maja i czerwca, najpopularniejszym artykułem tego miesiąca była informacja o zmianach osobowych w sekretariatach przy Zarządzie Kościoła.

 

 

 

 

 

7. Lipiec 2018

Lipiec to miesiąc, w którym co roku odbywa się Camp w Zatoniu. Fotoreportaż ze spotkania w ośrodku Polubie był najpopularniejszą publikacją tego miesiąca.

 

 

 

 

 

 

8. Sierpień 2018

W sierpniu świat obiegła informacja o młodzieżowej, piłkarskiej drużynie z Tajlandii, która została uwięziona w sieci jaskiń. Felieton redakcji Adwent.pl był najpopularniejszą wiadomością sierpnia.

 

 

 

 

 

9. Wrzesień 2018

Na przełomie sierpnia i września odbyła się konferencja Pastorów Wydziału Transeuropejskiego Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Belgradzie. Sprawozdanie z tego wydarzenia było najpopularniejszym artykułem tego miesiąca.

 

 

 

 

 

10. Październik 2018

Październik to szczególny miesiąc dla studentów, zatem październikowe statystyki zdominował artykuł i fotoreportaż z rozpoczęcia roku akademickiego w Wyższej Szkole Teologiczno – Humanistycznej w Podkowie Leśnej.

 

 

 

 

 

11. Listopad 2018

W listopadzie 2018 roku minęło 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach nieobecności na mapach Europy. W związku z tym wyjątkowym jubileuszem największą popularnością wśród internautów cieszyła się Uchwała Jubileuszowa Rady Kościoła Adwentystów.

 
 
 
 
 

12. Grudzień 2018

W ostatnim miesiącu ubiegłego roku najpopularniejszą publikacją w serwisie Adwent.pl było sprawozdanie z jesiennego posiedzenia Rady Wydziału Transeuropejskiego w Czarnogórze.

 

 

 

 

 

 

A jakie wiadomości dla Ciebie były najbardziej interesujące w naszym serwisie? O czym chciałbyś przeczytaj więcej? Pamiętaj, że zawsze możesz nam o tym napisać. Dostosujemy nasze zasoby do Twoich potrzeb.

Wielu Błogosławieństw w Nowym Roku życzy Redakcja serwisu Adwent.pl.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]